Reikia Laiptų? Nežinote – nuo ko pradėti?

Įvairių konstrukcijų laiptų projektavimas (3D, 2D, vizualizacijos).
Gamyba ir montavimas.
Konsultacijos techniniais klausimais.
_  _  _
Kiekvienas projektas – individualus, pagal užsakovų norus.
Darbų atlikimo terminai – 36 savaitės (priklauso nuo sudėtingumo).

Visi darbai pateiktose fotografijose – autoriniai, realiai atlikti (ne kažkokie „spalvoti paveikslėliai“, „pasiskolinti“ iš žurnalų).

Pastaba:
Dažnokai būna situacijų, kai kažkas jau yra padaręs laiptasiją (metalo, gelžbetonio, ar šiaip – „standartiniai“ laiptai jau išlieti iš betono), ir žmonės kreipiasi dėl pakopų ir turėklų, arba klausiama – ar įmanoma pagaminti bei sumontuoti turėklus ant jau kažkieno sumontuotų laiptų.
AtsakymasTAIP.
Techniškai viskas įmanoma, bet, tokiais atvejais, visi matavimai ir korekcijos (dėl ankstesnių „meistrų“ pasitaikančių paklaidų ir klaidų) atliekami rankiniu būdu ir ne po vieną kartą – tiek pradžioje, tiek jau montuojant laiptų komponentus, daromi papildomi šablonai tų komponentų gamybai. Tai užima daug papildomo laiko.
Lengviau suprojektuoti ir pagaminti visai naujus laiptus (kainuos beveik tą patį, ir laiko sutaupysite).

Todėl, tariantis su kuo nors dėl laiptų, pravartu žinoti, kad „meistras“, kuris nenori ar nemoka suprojektuoti (kartu su laiptais), pagaminti ir sumontuoti turėklų ant paties žadamų ar jau sumontuotų laiptų – NE LAIPTŲ MEISTRAS, o geriausiu atveju – paprasčiausiais „stalius-statybininkas“.
_ _ _
Venkite situacijų, kai UŽSAKOTE PROJEKTĄ PAS VIENĄ AUTORIŲ, bet dėl gamybos KREIPIATĖS Į KITUS (besireklamuojančius) asmenis ar net UAB‘us, nepasitikslinę apie jų reputaciją bent jau internetiniuose atsiliepimų ar skundų portaluose.
Nes, priešingu atveju, ne tik nesutaupysite , bet ir galite papulti į keblią situaciją.

Su pagarba,

N.D.B.
Architektas-konstruktorius

Leave a Reply

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos